RIMORKIO

Shitet nga: Lumbadh 28 Shk 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet rimorkio shum e mir osht dhe ne gjendje perfekte dhe rrotat te 2at i ka te ndrrume per me shum info mund te kontaktoni ne ket numer:045618137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim