Rimorkio bartse

Shitet nga: Drilon 27 Jan 03:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkion per bager si dhe mjete tjera, rimorkio posedon frenat per me shum info na kontaktoni ne tel ju mirpres .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim