Rimorkio per vetur

Shitet nga: altin 15 Dhj 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes prekulic per vetur o e mir shum dritat i punojn esht eshtrengume ka hekra te fort ne pod o e mir shum e gjat o 1.90cm e gjon 1.20cm elet o shum qmimi 250€ nr 045 512 033 gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim