Rimorkio viti 2008

Shitet nga: Valton 24 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio ne gjendje perfekte viti 2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim