Rimorkio

Shitet nga: Arber Demi 07 Gsh 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Rimorkio

Bej dhe ndrrim me ndonje vetur

qmimi 3000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim