Rimorkio

Shitet nga: Granit Berisha 08 Gsh 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Rimorkio per terheqje te bagerave, gjendja teknike eshte shume e mire, gomat e reja,ka mekanizem terheqes dhe leshohet deri ne toke. Mund te perdoret edhe per Transport te veturave.
Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim