Rimorkio

Shitet nga: Arber 27 Tet 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Urgjentisht shes Rimorkion

Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim