Rimorkio

Shitet nga: Sami 21 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes RImorkio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim