SHITEN KAMJONAT DHE MERCEDES SPRINTER

Shitet nga: bestar asani 30 Tet 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN me FRIZ MAN me CARAD dhe SCANIA. Mercedes-Sprinter me FRIZ.
KAMJONAT JON NE GJENDJE TE RREGULLT 2MANAT kan regjistrim SCANIA i doganuar. I qlajmruar.
Mercedes Sprinter i doganuar regjistrim 1vit. Boj dhe donaj ndrrim te mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim