Scania

Shitet nga: Rabit 02 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Scania R 420
Viti prodhimit 2004
Posedon: Retarder, te kaluara 640.000 n gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim