Shes Kamionin

Shitet nga: Qerim 05 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Mercedes Bemz 2.4 Dizell viti i prodhimit 1990 regjistruar ne RKS ( i skaduar ) pa denim me qmim te volitshem ose bejm ndrim
Kamioni esht ne gjendje shume te regullt
Dhe vozitet me ktegori B
Qmimi sipas parveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim