Shes bagerin skip jcb

Shitet nga: Nexhi 28 Jan 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin jcb 3cx ne gjendje prefekte 4*4 , teleskop, luga perpara I qilet viti 94 ..3 luge sistemin e ndrrim te luges automatik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim