Shes lamionin

Shitet nga: Bajram azizi 25 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin kiper dupllak rexhistrim nje vit per me shum informata thirrini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim