Shes valakin 7 t

Shitet nga: Nexhi 04 Dhj 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's valakin bomak ne gjendje te mire teknike valakin posedon 7 t pa vibrim , motorrin eka prekinse shum mire punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim