Shesim bagera të ndryshëm

Shitet nga: Nuri 15 Gsh 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesimë bagera si; 1 x komatsu 11 tonë, me rrota, viti 2003i posa ardhurë nga ch dhe i doganuarë, Bager PEL JOB me rrota 8 tonë viti 99, bager PEL JOB 1.6 tonë me ziingjirë të gomes 95 % të reja në gjendje të shkëlqyer, me nji qmim shtesë shesim edhe qekanin për bager 1.5 deri 2 tonë dhe shuë pjes dhe paisje për mini bagera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim