Shitet Bageri 11T 2003

Shitet nga: Mehmet 18 Gsh 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
sHES bagerin 11T 2003 OSHT SHUM I RUAJTUR dhe punon shum mir osht i ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim