Shitet Kamionin Citroen Jumper 3.0 Hdi 16Q

Shitet nga: Besim Tahiri 02 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin Citroen Jumper 3.0 Hdi 16Q ne gjendje te rregullt dhe shume i ruajtur. Permban bateri(akullumator) te ri , koshnica te reja dhe pjese tjera te reja. Permban liftin nga prapa, kameren , gjama elektrik , klim, etj .
Kamioni nuk ka asnje defekt, eshte ne gjendje te rregullt.

Kamioni gjendet ne Zvicer ka tabela Zvicerane.

Cmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim