Shitet Shtapleri

Shitet nga: Erjon 07 Shk 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes dy shtaplera (pirujera) jan ne gjendje te mir punojn mir.Per info. Na Kontaktoni Ne Numrat Tan Te Telefonit :044178211-044233637.Mund ta kontaktoni ne viber +37744233637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim