Shitet kombi Citroën jumper -04

Shitet nga: nezir 27 Tet 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
*Shes kombin Citroën jumper 2.2 hdi 2004 i posa ardhur nga zvicrra 165000 km te kaluara me liber te servisit te kryera ne citroën eshte i porositur special per mbrenda dhe per transport.
Posedon:centrall
Dritare me rryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim