Shitet kombi Citroen 2.0 benzin

Shitet nga: ensar 11 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi Citroen 2.0 benzin viti 28 .08.1996 eshte ne gjendje shum te mir eshte i qlajmruar kontakt edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim