Shitet prekulica

Shitet nga: Fahruk 06 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet prekulica e ardhur nga gjermania
Perkulica posedon armatizerat si dhe frena(kushnica) per me shum info nr 044-490-841
Si dhe posedon mbulesen siq shihet nfoto
Pres bleres serioz
Qmimi i padiskutushem 300€

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim