Shitet

Shitet nga: Mustaf 28 Gsh 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Sprinter 313 viti i Prodhimit 2000 Te Kalkars 296000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim