Shitet

Shitet nga: Pezho 31 Gsh 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet pezho bokser vp 2000 motori benzin 2000cc reghistrim 10 muj ne ghende te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim