Shitet

Shitet nga: pajtim 23 Tet 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi Peugeot Boxer 2.2 HDI exra i mire dhe i kompletuar. ABS, Alarm Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë Sensor Parkingu
Kombi eshte i ardhur nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim