Skip JCB 3cx

Shitet nga: Nexhi 27 Jan 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shese bagerin skip jcb ne xhendje shum te mire 4*4 teleskop, ncemje ne gjendje shum te mire bageri nuk ka vrejtje skipi perse blerse serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim