T2 '84 1.9 Diesel 5 muaj tegjistrim

Shitet nga: Artan 01 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes T2 ne gjendje te mir teknije, gomat te sapo ndrruara te reja, akomulatorin e ri me 2 vite garancion, motori 1.9 dizell i SEAT-it viti '2000
Regjistrim 5 muaj ,RKS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim