Traktor

Shitet nga: Asllan 11 Jan 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet traktori per terheqjen e trupave, Marka Mercedes benz viti 1995, i po sa ardhur nga Slovenia ne gjendje shume te mire teknike, me dy sajlle terheqse, punon edhe ne menyr digjitale

Per me shum info : 044 176 811 ose 044 176 879
Ose viber + 377 44 176 811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim