Traktorr

Shitet nga: Izer 19 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes traktorr ne gjendjent rregullt boj.ndrrimee
+37744408647 wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim