VW T4

Shitet nga: shpetim 31 Jan 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes
kombat t4 2.5TDI jon tblindum viti y tyne ka 1999 dej 2001 ikam pes copa mi mar keejt i kisha dhan ma lir qmimi sillet 3000 dej 3500 te interesuarit 045 444 834 jon me dogan tpagume kom edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim