VW LT .35

Shitet nga: Mewlan 25 Shk 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoneta LT 2.5 dizel eshte ne gjendje te rregullt ,kamjoneta ka kranin per peshngritje dhe hebibinen siq shihen edhe ne foto , kamjoneta eshte gjithqka funksionale , regjistrim deri me dat 03.08.2016 info ..045-615-488 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim