VW transporterin T4

Shitet nga: Zek Zeka 28 Tet 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Volkswagen T4 ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga Gjermania.Ndrrim nuk bejme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim