Valak bomak

Shitet nga: Dini 28 Jan 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's valaki 2 cilinder bomak. Matorrin prekinse. 7 tona pa vibrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim