Valaki bomak 7 t

Shitet nga: Nexhmedin 04 Dhj 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's valakin 7 ton marka Bomak me motorrr prekind
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim