Volkswagen LT 35 2.5 TDI 2002

Shitet nga: Elvis 11 Tet 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet i posardhur nga Zvicra pa dogane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim