bager bob cat

Shitet nga: taulant 06 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 490 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bager bob cat n gjendje t rregullt per pune ka dy lug per zall dhe per pirun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim