flm merrjep u shit kamioneta

Shitet nga: Drilon 12 Shk 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
u shit kamioneta lt 35 ngjendje te rregullt pa kipper viti 87 e qlajmruar ia paft hajrin pronari i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim