furgon opel movano

Shitet nga: ahmet thaqi 19 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes furgonin opel movano 22td f28/30..viti 07.06.2002...furgon i ka vetem 128.000 km te kaluara dhe esht ne gjendje shum te mir dhe esht importuar nga zvicra.qmimi esht pak i diskutieshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim