kamion

Shitet nga: gjemail 29 Gsh 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kajonin krejtsisht ngjendje t'rregullt posedon 10 muaj regjitrim goma te reja boj ndrrim i mundshem me buss qmimi sipas marveshjess
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim