kamion LT me prekolic

Shitet nga: Adonis Junuzi 08 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamion LT Viti 1984 super punon gjindet afer Getit Market ne rrugen e Ferizajit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim