kombi

Shitet nga: neza 13 Nën 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi Citroen hdi dizel 2.2 viti2004 klm 168500 asht shum ekstra asht arbek klim Abe's centrall me liber serisit ne citroen ipasardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim