kompresor

Shitet nga: rexep 18 Dhj 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kompresori COMPAIR 17bar 19.8 kubik .
viti prodhimit 1999 .
6500 orë pune .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim