lt 35 -98

Shitet nga: bekim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
vw lt 35.viti 98..140000 klm.me liber servisit.nuk eshte i doganuar,i ardhur prej zvicres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim