lt 35

Shitet nga: REXHEP TERSTENA 15 Sht 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet dhe ndrrohet kamjani lt 35 viti prodhimit 1994 pa regjistrim ndrrimi i mundshum me t2 t3 qmimi sipas marr veshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim