mercedes 307 kamjonet

Shitet nga: veli 09 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiter kamjoneta mercedes 307 dizell ne gjendje te mir tip top regjistrimi I skaduar posedon guma te reja prekolica alumin kreit ka edhe shatori kreit komplet gjatsi e prekolices esht 4.20 metra bojm ndrrim ; matrial ndertimor si prsh blloka armatur cement etj per meshum info na kontaktoni ne nr 044 554 752 ose viber +38649623374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim