mercedes 8 13

Shitet nga: durim 23 Gsh 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet mercedesi 8 13 ne gjendje te regullt
kamjoni posedon edhe kranin HIAB 3.5 TON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim