mercedes-benz Kombi 113

Shitet nga: veli 23 Gsh 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedes benz 1.8benzin ne gjendje perfekte si mrena ashtu edhe jasht meni fjal tip top esht per 3 veta posedon abes viti 1999 per me shum na kontaktoni ne nr 049 825 304 ose 044 554 752 ose ne viber +38649623374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim