mercedes eco pover 11 17 2 krevet klim rks

Shitet nga: jeton 12 Tet 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's kaminonin ne gjendje Te rregullt ika 2 kreveta klim funksion pa asni vrejtje per mashum tel 44305057 Bekimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim