mercedes vito

Shitet nga: vito 28 Gsh 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes vito me friz 2,3dizell
osht ne gjendje te rregullt dhe i qlajmruar
nuk eshte hipotek dhe nuk ka denim
frizi i punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim