nissan

Shitet nga: Luan 07 Mar 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioneta nissan viti 2006 pa dogan ne gjendje te rregullt 7 ulse prekolica 4m e ardhur nga zvicrra bejm ndrrim me matrial ndertimor ose naj sen tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim