pirung ngrites 2.5 ton

Shitet nga: DURIM 23 Gsh 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes pirungrits 2.5 ton ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim